سوالات متداول

سوالات عمومی

خرید آنلاین در فروشگاه ایران پرده بسیار آسان است. این نوع خرید آنلاین، بهترین راه‌ حل برای کسانی است که فرصت ترک منزل یا محل کار و جستجوی کالا در بازارهای مختلف را ندارند. همچنین ضمانت یکساله کالا، اطمینان‌خاطر و آزادی عمل بیشتری به مشتری می‌دهد. برای خرید از فروشگاه‌ ایران پرده، وارد وب‌سایت شده و سپس هر کالایی را که نیاز دارید جستجو کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما هماهنگی‌های لازم برای ارسال اجناس درخواستی شما را انجام دهند.
برخی از مزایای خرید آنلاین پرده عبارتند از:
• پایین آمدن قیمت‌ها به دلیل حذف واسطه‌ها
• حذف هزینه‌های پنهان مانند هزینه جستجو و حمل کالا 
• عدم اتلاف زمان و سرعت در فرآیند خرید
ارسال سفارش‌ها برای تهران حداکثر 48 تا 72 ساعت و ارسال سفارش‌های شهرستان نیز توسط ارسال باربری انجام می‌گیرد. لازم بذکر است با توجه به نوع سفارش، انواع پرده 48 ساعت و ارسال انواع لوازم پرده مثل قاب و کتیبه ممکن است بین 3 تا 7 روز کاری به طول بیانجامد.
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیرکاری ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.
بله، با شماره ‏55164825 021  و یا  09107797265  از ساعت 9:30 الی ۱7:30 تماس بگیرید. کارشناسان فروش و پشتیبانی ایران پرده آماده ی ثبت سفارش مشتریان گرامی خواهند بود.
خدمات مشتریان ایران پرده با شماره ‏تماس 55164825 021  و یا  09107797265 در ساعات 9:30 الی ۱7:30 پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.
تمامی کاربران عزیز فروشگاه آنلاین ایران پرده می توانند با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه وارد درگاه پرداخت شده و مبلغ را بپردازند. همچنین میتوانند توسط کارت های بانکی مبلغ سفارش خود را کارت به کارت کرده و یا به حساب فروشگاه واریز نمایند.
برای نصب انواع پرده های خریداری شده، هماهنگی های لازم با نماینده ی فروش انجام میشود.