انواع ريل فانتزي و چوبی پرده :: 17 محصول

جدیدترین مدل های میله پرده فلزی و چوبی

در این مطلب به معرفی مدل های مختلف چوب پرده با طراحی های تازه و منحصر بفرد می پردازیم.

برای طراحی دکوراسیون در هر فضایی، باید علاوه بر انتخاب یک پرده ی شیک و متناسب، به پارچه و لوازم جانبی دیگر و تزئینات پرده نیز توجه کنید. یکی از لوازم مهمی که تاثیر زیادی روی ظاهر پرده می گذارد، همین میل پرده یا چوب پرده ها هستند.

میل پرده ها یکی از اجزای اصلی تزیینات پرده به شمار می روند و در زیبایی ظاهری آنها تا حد خیلی زیادی تاثیر گذار هستند. منظور از میل پرده همان میله ای است که پرده را در حالت ایستاده نگه می دارد و اجازه ی حرکت به چپ و راست را به پرده ها می دهد.

از انجایی که پرده یکی از اجزای اصلی و مهم دکوراسیون در هر خانه ای است، وجود چنین لوازمی نیز در پرده می تواند ظاهر دیوار و پنجره اتاق شما را خیلی بیشتر زیبا جلوه دهد. البته پرده ها را می شود بدون وجود میل پرده هم نصب کرد اما نتیجه کار از لحاظ زیبایی بسیار نامناسب خواهد بود.


انواع جنس میله پرده

یکی از مسائل مهم در انتخاب مدل میل پرده ی مناسب، توجه به جنس مواد سازنده آن است. میل پرده های لوکس تر اکثرا از جنس پلاستیک، چوب، و یا فلزاتی مانند آهن و برنج ساخته می شوند. شکل  و قیمت میل پرده ها هم مانند جنس مواد سازنده و همینطور رنگ آنها ، از تنوع بسیار زیادی برخوردار است.
معرفی انواع ریل های اتوماتیک

مقایسه ریل اتومات و معمولی

نحوه نصب ریل اتومات

 
حذف همه