پرده کرکره ... قیمت از 487.000 تومان :: 36 محصول

استفاده از پرده کرکره در انواع دکوراسیون

 با انتخاب پرده کرکره ای ایران پرده می توانید محیطی آرام ، زیبا و با قابلیت تنظیم نور را تجربه کنید.

پرده های کرکره، علاوه بر قیمت مناسب ، سبکی و کیفیت بالایی که دارند، در طرح ها و رنگ های مختلفی هستند که به راحتی با هر دکوری مورد استفاده قرار میگیرند.

پرده های کرکره ای در ابعاد متفاوت و جنس های متفاوت فلزی ، طرح چوب و.. در دسترس هستند.پرده کرکره در آشپزخانه

 یکی از فضاهایی که در خانه به انتخاب ویژه پرده نیاز دارد، آشپزخانه است. خانم‌ها بیشتر وقتشان را در آشپزخانه می‌گذرانند و باید به زیبایی آن اهمیت داد. یکی از لوازم خانه که تاثیر زیادی بر زیبایی و هماهنگی دکوراسیون دارد، پرده است که در هنگام خرید و انتخاب آن باید دقت شود. ایده های گوناگونی برای پرده آشپزخانه وجود دارد که می تواند آن را دنج تر و جذابتر کند. همچنین می تواند شما را برای رسیدن به دکوراسیونی که می پسندید، نزدیکتر کند.

علاوه بر این در آشپزخانه شستشوی راحتی هم دارند .از پارچه های مختلف با هر رنگ و طرحی هم میتوانید برای این مدل پرده ها استفاده کنید. امروزه سعی دارند از پرده های کوتاه تر برای آشپزخانه ها استفاده کنند که نگهداری راحت تری دارند از انواع این پرده ها می توان به زبرا ، شید رول ، کرکره و… اشاره کرد.

 

پرده کرکره در اتاق کار

یکی از مهم ترین عناصر درطراحی فضاهای اداری، پوشش پنجره ها است. انتخاب صحیح پرده در محیط اداری در جای خود و نوع کاربرد آن بسیار مهم است .

پرده کرکره کارایی بسیار خوبی را به محیط اداری و یا مسکونی شما میدهد. پرده های کرکره در یک نگاه شباهت زیادی به زبرا دارند، ولی از آنها ساده تر بوده و در محیط کاری و اداری خواستگاه بیشتری دارد. همچنین مکانیزم ساده ی پرده کرکره آن را برای محیط اداری مناسب کرده است.پرده کرکره در سرویس بهداشتی

به دلیل میزان رطوبت و آلودگی که در سرویس بهداشتی وجود دارد، درصورتی که نیاز به نصب پرده دارید، باید از پرده ی قابل شستشو استفاده کنید. پرده های کرکره ای به دلیل جنسی که دارند قابلیت شسته شدن مداوم را دارند. 

 

حذف همه