پرده بامبو و حصیری ... قیمت از 420.000 تومان :: 3 محصول

پرده بامبو چیست؟

این مدل از پرده های فانتزی از کنار هم چیده شدن منظم تکه های کوچک چوب یا نی بامبو تهیه میشود. در قسمت بالای پرده بامبو والان پرده که طرحی کوچک از جنس همان پرده بامبو کار شده میباشد اجرا میشود که از لحاظ زیبایی و بصری همخوانی داشته باشد و جلوه ی زیبا تری به پرده بدهد.

پرده حصیری از چوبهاي باريک به عرض هاي مختلف به وسيله ماشين هاي اتوماتيک بافته مي شود. اگرچه اين نوع پرده در نوع خود مدرن است، ولي تداعي کننده پرده هاي حصيري که در گذشته در سراسر ايران مورد استفاده قرار مي گرفت مي باشد. مواد اوليه پرده بامبو از جنس چوب مي باشد ولي بخاطر اينکه بيشتر از چوب بامبو استفاده مي شود نام بامبو را براي آن انتخاب کرده اند.


تاثیر پرده بامبو بر دمای محیط

در تابستان پرده های حصیری در خانه ها نصب می گردید و سبب می شد دمای اتاق ها متعادل گردد.

در واقع می توان گفت پرده های بامبو یک عایق طبیعی برای تعدیل دما می باشد و این امر سبب کاهش هزینه های خانوارها می گردد.

پرده های فتو بامبو هم از جنس حصیر می باشند و طرح های زیبایی بر روی آن چاپ گردیده که سبب شده ویژگی ساده بودن پرده های گذشته از آنها برطرف گردد. این پرده ها امروزه به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند و تقریبا تمامی طراحان داخلی از این مدل پرده در طراحی دکوراسیون منازل و بخصوص اتاق های کودکان استفاده می کنند.


مکانيزم حرکت پرده بامبــــو

مکانيزم حرکت پرده بامبــو از پايـين با بالا مي باشد که به صورت دستي و اتوماتيک ممکن مي باشد و علاوه بر اين حرکت پرده به بالا به شکل رول و هم به صورت رومن امکان پذير است.
حذف همه