پرده دومکانیزم(روز و شب)... قیمت از 582.000 تومان :: 9 محصول

 پرده شب و روز یا دو مکانیزم نوعی از پرده های دکوراتیو می باشد که از دو نوع پارچه تشکیل شده است. این مدل از پرده شامل دو پرده ی کاملا مجزا از هم می باشد که در عین مستقل بودن، در کنار هم و مکمل یکدیگرند. هر کدام از پرده ها با زنجیر و مکانیزم اختصاصی خود بالا و پایین میشود.

لایه ی رویی این نوع پرده از جنس تور می باشد که با استفاده از آن می توان در روز علاوه بر لذت بردن از طرح های زیبای پرده ، از حداکثر نور و منظره بیرون نیز بهره برد.

لایه زیرین این محصول نیز به عنوان آستر عمل کرده و در شب هنگام روشن بودن چراغ ها مانع از دیده شدن فضای منزل از بیرون می شود.

 

در واقع پرده ی زیرین همان پرده ی شید میباشد. پارچه این پرده از جنس پلی استر هست و میتواند حالت سایه ایجاد نموده و مانع دید از بیرون گردد. پرده ای که در جلوی کار قرار می گیرد دارای طرح ها و رنگ های مختلف است. جنس این پرده معمولا از تور و حریر میباشد و زیبایی خاصی را به خانه و یا محل کار شما میبخشد و با توجه به دارا بودن طیف طرح ورنگ با هر نوع سلیقه ای سازگار است.

 

از مزایای این گونه پرده ها می توان به جمع شدن هر دو پرده در یک قاب و در نتیجه اشغال فضای کمتر اشاره کرد. زیبایی و تنوع این محصولات به گونه ای می باشد که نظر تمام سلایق را به خود جلب می نماید.

همچنین از این محصول می توان به عنوان جایگزین مناسب برای پرده های قدیمی و هزینه بر نام برد.

نصب این پرده ها نیز بسیار سریع و آسان می باشد و می توان آن را بر روی دیوار و سقف نصب نمود.

 

این پرده نام های دیگری نیز دارد از جمله: پرده ۲ مکانیزم ، دو مکانیزه ، دبل ، روز و شب ، دو منظوره ، دو گیربکس ، دبل شید و day and night

 

پرده های دو مکانیزم این امکان را می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز متناسب با خواسته ی خود برای تامین نور بیشتر یا استفاده از طرح زیبا تنظیمات دولایه را انجام دهید.

در اين سيستم دو تخته پرده شيدرول بکار مي رودکه يکي لايه جلويي و ديگري لايه پشتي مي باشد.

لايه جلويي که نوع پارچه آن فانتزي است و قابليت عبور نور را دارد ، علاوه بر آن که امکان ديد بيرون را به مصرف کننده مي دهد ، در هنگام روز مي تواند به تنهايي مورد استفاده قرار گيرد. اما در شب مي توان با استفاده از لايه پشتي مانع از ديد فضاي داخل از بيرون شد.

همچنین پرده های شب و روز این امکان را می دهند، که بتوان در شب نیز با کشیدن کاور پشت پرده از نمایان شدن منظره داخل ساختمان جلوگیری کرد. این مکانیزم شب و روز برای تمامی خانه ها، مخصوصاً خانه های آپارتمانی، ویژگی سودمندی است که باعث آرامش خانواده می شود.
حذف همه