پرده كركره فلزي بدلیل قدمت دیرینه خود در ايران برای اکثر مردم شناخته شده است .در گذشته بيشتر سايز 50 ميلينتري(5سانتي متري) در ايران رايج بوده است اما به دليل حجيم و گران بودن و پيشرفت فناوري، به مرور كركره 5 سانتي جاي خود را به كركره16 و 25 ميليمتري داده است.  

پرده كركره آلومينيومي  بدلیل قيمت مناسب نسبت به ساير پرده ها و کنترل کامل نور ورودی به فضاي داخلي  مورد استقبال ويزه خريداران واقع شده است. انحناي تیغه های آلومینیومي در طرف مقعر آن نور وگرما از خود دفع می کند و مانع عبور گرما به داخل در تابستان می شود و برعکس ، طرف محدب آن نور و گرماي خورشید را جذب می کند که در زمستان گرمای بیشتری به داخل وارد می کند.

بوسيله اين نوع پرده ميتوان از تابش غير مستقيم نور خورشيد كه از بازتابش در سقف و محيط داخل ايجاد مي شود براي زيبايي و پراكندگي نور و همچنين استفاده بهتر از نور و گرماي خورشيد استغاده نمود. پرده كركره آلومينيومي در حال حاضر با اندازه، سایز و رنگهای بسیار متنوع و با  استفاده  از ماشین آلات تمام اتوماتیک و تکنولوژی پیشرفته تولید و عرضه میگردند

كركره فلزي از تيغه هاي آلومينيوم و در 2 سايز 25 ميليميتري و 16 ميليمتري ساخته ميشود كه هر سايز با تنوع  بيش از 100 رنگ عرضه مي شود .تنوع رنگ و قيمت بسيار مناسب نسبت به پرده كركره چوبي باعث استقبال ويژه از اين نوع پرده شده است.

نوارو طناب پرده ها از ترکیب انواع الیاف پلی استر و پنبه تهیه گردیده که پس از استفاده هیچگونه پیچیدگی و تغییر شکل را نخواهد داشت .

از مزايای اين كركره تنوع رنگي بسيار زياد قيمت مناسب است و همچنين كنترل بسيار ساده نور محيط بيرون است.

كنترل پرده كركره فلزي به 3 روش امكان پذير است:

1-حالت دستی

2-حالت موتوری با ریموت كنترل

3-حالت باتومی جهت شیشه دو جداره پارتیشن

 

سیستم ریموت کنترل :

سیستم ریموت کنترل مجهز به یک موتور الکتریکی ظریف و کوچک است که بوسیله آن می توان از فاصله دور عمل بالا و پایین و سایه روشن کردن را بصورت اتوماتیک انجام داد .

 

امتیاز کاربران به پرده کرکره فلزی 25 میلیمتری طرح چوب کد 4305

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.