فیلتر کردن

برقی کرکره فلزی

حذف همه

برقی کرکره فلزی

(نمایش 0 - 1 محصول از 0)
موردی یافت نشد.

یکی از انواع پرده که در طی چندین سال اخیر به میزان دفعات زیادی شاید آنرا دیده باشید، پرده برقی کرکره فلزی می‌باشد. این نوع پرده معمولا در ادارات و سازمان‌ها به میزان زیادی استفاده شده اند و اما امروزه از این پرده در اشکال مختلف در دکوراسیون داخلی خانه استفاده می‌شود؛ اما نه به شکل چند سال اخیر! لازم به ذکر است که پرده برقی کرکره فلزی، نسخه مدرن و جدید پرده‌های کرکره فلزی است که شما می‌توانید آنرا تهیه و خریداری کنید.

پرده برقی کرکره فلزی، به پرده‌هایی گفته می‌شود که از لایه‌های نازک فلزی آلومینیوم ایجاد شده است که این ورق‌های نازک و باریک به ترتیب پشت سر هم قرار گرفته اند. به عبارتی نور ورودی به محیط از میان ورق‌های پرده برقی کرکره فلزی در این نوع پرده عبور می‌کنند و در صورتی که شما زاویه این ورق‌های فلزی را تغییر دهید، می‌توانید اقدام به مدیریت نور ورودی به محیط نمایید. 

از این رو در صورتی که قصد خرید پرده برقی کرکره فلزی دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که اولین گام در این زمینه این است ک دکوراسیون داخلی محیط را بررسی کنید. اما یک نکته دیگر وجود دارد این است که پرده برقی کرکره فلزی دارای تنو نیست و صرفا رنگ آن متفاوت می‌باشد. بنابراین به خاطر داشته باشید که می‌توانید رنگ پرده برقی کرکره فلزی را برحسب طراحی داخلی (Interior design) محیط انتخاب نمایید.

ویژگی ها

در صورتی که تصمیم به خرید پرده برقی کرکره فلزی دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که بدون شک باید از ویژگی‌های این محصول نیز مطلع باشید تا خریدی مطمئن و ایده آل را تجربه کنید. اما ویژگی‌های پرده برقی کرکره فلزی کدام اند؟ در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی‌های پرده برقی کرکره فلزی اشاره کرده ایم:

 • تنوع در رنگ.

 • تمیز کردن نسبتاٌ ساده و آسان.

 • 2 حالت مدیریت نور ورودی به محیط.

 • کنترل از راه دور پرده برقی کرکره فلزی.

 • قیمت مقرون به صرفه.

کاربرد (مکان استفاده)

طراحی پرده برقی کرکره فلزی، طراحی خاصی می‌باشد و به همین ترتیب شما نمی‌توانید این پرده را در هر گونه دکوراسیون داخلی انطباق دهید و صرفا در صورتی می‌توانید اقدام به استفاده از این طرح پرده نمایید که نسبت به دکوراسیون داخلی یک گزینه ایده آل باشد. به همین ترتیب پیش از تهیه و خرید پرده برقی کرکره فلزی، توصیه می‌شود دکوراسیون داخلی محیط را بررسی کنید و سپس براساس دکوراسیون داخلی انتخاب شده اقدام به انتخاب پرده برقی کرکره فلزی نمایید.

اما اگر بخواهیم کاربردهای پرده برقی کرکره فلزی را نام ببریم، می توان به هال و پذیرایی، اتاق خواب، اتاق جلسات، آشپزخانه، دفاتر و سازمان اشاره کرد.

مزایا

پرده برقی کرکره فلزی دارای چه مزایایی است؟ این سؤال یکی از مهم ترین سوالاتی می‌باشد که پیش از تهیه و خرید پرده برقی کرکره فلزی باید از آن مطلع باشید. به همین ترتیب پیش از سفارش و تهیه پرده برقی کرکره فلزی باید نسبت به مزایای این محصول یکسری اطلاعات را بدست بیاورید تا خریدی مطمئن داشته باشید. از این رو در ادامه قصد داریم به برخی از مزایای پرده برقی کرکره فلزی بپردازیم و آنها را نام ببریم. مزایای پرده برقی کرکره فلزی عبارتند از:

 1. تمیز کردن ساده و آسان پرده برقی کرکره فلزی.

 2. کنترل از راه دور پرده برقی کرکره فلزی (Remote control blinds).

 3. دوام بالا در برابر نور خورشید.

 4. حفظ حریم شخصی و خصوصی.

 5. تنوع بالا در رنگ.

 6. مدیریت و کنترل نور خورشید.

 7. نصب ساده و سریع پرده برقی کرکره فلزی.

مکانیزم

با توجه به طراحی و ساختاری که پرده برقی کرکره فلزی دارد، بدون شک کاملا مشخص است که این پرده به‌صورت عمودی به بالا جمع و به پایین باز می‌شود. به عبارتی در میان مکانیزم‌های پرده برقی، مکانیزم پرده برقی کرکره فلزی، «بالا رو» است. لازم به ذکر است که جمعاٌ 3 مکانیزم حرکتی برای پرده‌های برقی داریم و عبارتند از: بالا رو، کنار رو دو طرفه و کنار رو یک طرفه.

ریموت

ساده‌ترین سیستم کنترلی پرده برقی کرکره فلزی که می‌توانید با قیمت مقرون به صرفه آنرا تهیه نمایید، ریموت کنترل پرده برقی کرکره فلزی می‌باشد. به عبارتی با استفاده از ریموت کنترل، می‌توانید پرده برقی کرکره فلزی را در جهات بالا و پایین کنترل نمایید و دیگر نیازی به استفاده از روش‌های دستی نباشد. از این رو اگر به‌صورت کلی بخواهیم به این سیستم کنترلی بپردازیم، می‌توان گفت که ریموت کنترل پرده برقی کرکره فلزی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش‌های کنترل این پرده است که می‌توانید از فروشگاه‌های مجاز تهیه نمایید.

با این وجود اگر به این سیستم کنترلی علاقمند هستید و مایلید تا با استفاده از این روش اقدام به کنترل پرده برقی کرکره فلزی نمایید، می‌توانید درخواست خود را در فروشگاه ایران پرده ثبت کنید.

اما در صورتی که ریموت کنترل به هر دلیلی آسیب دید و کارایی خود را از دست داد، چه باید کرد؟ اگر ریموت کنترل پرده برقی کرکره فلزی شما آسیب ببیند و کارایی سابق را نداشته باشد، اول از همه اینکه شما نمی‌توانید این محصول را با استفاده از ریموت کنترل‌های دیگر کنترل نمایید؛ چرا که هر ریموت صرفا مخصوص یک دستگاه است. اما راهکار چیست؟ ساده‌ترین راهکار ممکن، تعمیر ریموت کنترل قبلی و یا تهیه ریموت جدید براساس محصول شما می‌باشد.

انواع موتور

آیا برای تمام مدل‌های پرده برقی که در بازار موجود هستند، تنها یک مدل موتور درج می‌شود؟ بدون شک این گونه نیست و موتور پرده برقی براساس یکسری معیارها بر روی محصول شما نصب می‌شود. به عبارتی می‌توان گفت که برای انتخاب موتور پرده برقی کرکره فلزی، نیاز است که 2 عامل مهم و کلیدی مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانید از این محصول به بهترین شکل ممکن برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده نمایید. این عوامل کلیدی و بسیار مهم عبارتند از:

 1. وزن پرده برقی کرکره فلزی.

 2. سیستم کنترلی انتخابی پرده برقی کرکره فلزی.

این دو عامل در انتخاب موتور پرده برقی کرکره فلزی مؤثر هستند و باید توسط فروشگاه مجاز، برآوردهای لازم صورت گیرد و سپس موتور پرده برقی کرکره فلزی شما انتخاب گردد. 

در خصوص عامل اول باید بگوییم که تصور کنید وزن پرده‌ای که شما انتخاب کرده اید، به نسبت زیاد می‌باشد. اما آیا موتوری که از توان و قدرت پائینی برخوردار می‌باشد، می‌تواند این محصول را به سمت بالا و پایین جابجا کند؟ بدون شک این گونه نیست و پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاهی با خرابی موتور پرده برقی کرکره فلزی روبرو خواهید شد. بنابراین در این مواقع باید موتور با توان و قدرت لازم بر روی پرده برقی کرکره فلزی شما نصب شود تا بتواند بدون هر گونه محدودیتی این محصول را به سمت بالا و پایین جابجا کند.

اما در خصوص عامل دوم، بهتر است بدانید که ریموت کنترل صرفا یکی از سیستم‌های کنترلی پرده برقی کرکره فلزی می‌باشد و سیستم‌های کنترلی دیگری نیز وجود دارند که شما می‌توانید آنها را انتخاب و خریداری نمایید؛ به این موضوع بسیار مهم در ادامه اشاره کرده ایم. با این وجود، باید به اطلاع شما برسانیم که 4 نوع موتور پرده برقی کرکره فلزی وجود دارند که عبارتند از: موتور گیربکسی، موتور رسیوردار، موتور بدون رسیور و موتور دو منظوره.

از این رو پس از آنکه فرایند انتخاب سیستم کنترلی شما صورت گرفت، موتور مناسب پرده برقی کرکره فلزی تعیین می‌شود.

شرکت سازنده

پرده برقی کرکره فلزی که یک پرده موتوری (Motorized curtains) است، بدون شک موتور پرده برقی کرکره فلزی نیز محصولی می‌باشد که امروزه با توجه به میزان تقاضای جهانی، توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود و این به نحوی می‌باشد که امروزه شاهد حضور برندهای متنوعی هستیم که در این زمینه حضور دارند. به همین ترتیب اگر قصد خرید پرده برقی کرکره فلزی دارید، ممکن است برای شما سؤال شود که بهترین شرکت سازنده موتور پرده برقی کرکره فلزی کدام می‌باشد؟

برای انتخاب بهترین شرکت سازنده موتور پرده برقی کرکره فلزی باید به اطلاع شما برسانیم که تنها هدف این است که محصول خریداری شده کیفیت بالایی داشته باشد و در طول زمان خراب نشود. اما اگر به دنبال چنین محصولی  هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که از مطرح ترین شرکت‌های سازنده موتور پرده برقی کرکره فلزی می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • NICE.

 • RPK.

 • DOOYA.

 • A-OK.

 • SOMFY.

 • NORD.

 • NOVO.

 • Barzante.

کشور سازنده (برند)

با توجه به اینکه شناخته شده ترین و با کیفیت ترین شرکت‌های سازنده پرده برقی کرکره فلزی را در بالا نام بردیم، اما به این نکته اشاره نکردیم که این برندها ساخت چه کشورهایی هستند! از این رو برندهای مذکور، ساخت چه کشورهایی هستند؟ در پاسخ به این سؤال باید به اطلاع شما برسانیم که این برندها ساخت کشورهای فرانسه، آلمان، چین و ایتالیا هستند.

لازم به ذکر است که ما در مجموعه ایران پرده از برندهای مطرحی که نام برده شدند، استفاده می‌کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را بدست بیاورید.

نوع سیستم کنترل

یکی از مهم ترین معیارهای تعیین کننده در خرید پرده کرکره فلزی برقی، نوع سیستم کنترلی این محصول می‌باشد. اما یکی از مهم ترین سیستم‌های کنترلی پرده برقی کرکره فلزی که به آن اشاره کردیم و توضیحات لازم را ارائه کردیم، ریموت کنترل پرده برقی کرکره فلزی می‌باشد که یک ابزار پرتابل و همیشه همراه است و می‌توانید با استفاده از دکمه‌های این ریموت کنترل، اقدام به بالا و پایین کردن پرده برقی کرکره فلزی نمایید.

با این وجود آیا ریموت کنترل، تنها سیستم کنترلی می‌باشد؟ خیر! علیرغم ریموت کنترل، سیستم‌های کنترلی مدرن تری وجود دارند که شما می‌توانید آنها را از فروشگاه ایران پرده تهیه نمایید. از این رو با توجه به اینکه پرده برقی کرکره فلزی به عنوان پرده مدرن است، براساس روش های مختلفی قابل کنترل خواهد بود. به همین ترتیب در ادامه به سایر سیستم‌های کنترلی پرده برقی کرکره فلزی اشاره کرده ایم که عبارتند از:

 • پل وای فای.

 • پرده خودکار.

 • تاچ پنل.

 • پرده اتوماتیک (Automated blinds).

 • پنل پرده خانه هوشمند (Smart home).

 • اپلیکیشن پرده هوشمند برای اتوماسیون خانگی (Home automation).

 • کنترل از طریق صدا.

 • کلیدهای لمسی دیواری.

نصب

آیا نصب پرده برقی کرکره فلزی کار ساده‌ای می‌باشد؟ اگر به تازگی اقدام به خرید پرده برقی کرکره فلزی کرده اید، ممکن است این سؤال برای شما ایجاد شود. بدون شک نصب پرده کار ساده‌ای است و اما در خصوص پرده برقی کرکره فلزی باید به اطلاع شما برسانیم که این محصول، با توجه به حساسیت بالایی که دارد می‌تواند کار شما را کمی پیچیده کند! اما چرا؟ یکی از مهم ترین دلایل خراب شدن موتور پرده برقی کرکره فلزی، نصب نادرست و عدم تراز بودن آن می‌باشد که در طول زمان منجر به از کار افتادن موتور خواهد شد.

از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که روند نصب پرده برقی کرکره فلزی را به کارشناسان و افراد متخصص در این زمینه بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن ایجاد شود. لازم به ذکر می‌باشد که در صورت تهیه پرده برقی کرکره فلزی از فروشگاه ایران پرده، این پروسه توسط کارشناسان مجموعه صورت خواهد گرفت تا این مجصول به‌صورت اصولی نصب گردد.

این در حالی است که نصب پرده اتوماتیک، با توجه به سیستم کنترلی که دارد کار ساده ای نیست و حتماٌ باید توسط کارشناسان متخصص بصورت اصولی انجام شود تا مشکل بصورت تخصصی رفع گردد.

قیمت

قیمت پرده برقی کرکره فلزی چقدر است؟ برای آنکه قیمت دقیق پرده برقی کرکره فلزی شما عزیزان برآورد و اعلام شود، باید یکسری عوامل کلیدی در این زمینه مورد بررسی قرار گیرند تا قیمت اعلام شده به شما، قیمت دقیق باشد. با این وجود قیمت پرده برقی کرکره فلزی، یک عدد ثابت نیست که ما آنرا اعلام کنیم. اما با این حساب، چه عواملی در قیمت پرده برقی کرکره فلزی مؤثر هستند؟ در پاسخ به این سؤال باید به اطلاع شما برسانیم که از مهم ترین عوامل در این زمینه می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • متراژ و ابعاد پرده برقی کرکره فلزی.

 • سیستم کنترلی پرده برقی کرکره فلزی.

 • موتور پرده برقی کرکره فلزی.

در صورتی که این 3 عامل مشخص شوند، قیمت دقیق محصول به شما اعلام خواهد گردید.

خرید پرده برقی کرکره فلزی

در صورتی که دکوراسیون محیط شما با پرده برقی کرکره فلزی منطبق است و قصد دارید اقدام به تهیه پرده برقی کرکره فلزی کنید، می‌توانید این محصول را با بهترین کیفیت از فروشگاه ایران پرده تهیه نمایید. از این رو اولین گام این است که ابعاد مدنظر را مشخص نمایید و سپس از طریق شماره‌های مندرج با تیم پشتیبانی ایران پرده تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع زمان، پرده برقی کرکره فلزی به شما ارائه گردد.

تفاوت پرده برقی کرکره فلزی+ (سایر محصولات قابل مقایسه)

بارزترین تفاوت پرده برقی کرکره فلزی نسبت به سایر محصولاتی که شما می‌توانید آنها را تهیه نمایید، در ظاهر است؛ چرا که پرده برقی کرکره فلزی از ورقه‌های باریک فلزی و آلومینیومی تهیه شده اند. بنابراین در پرده برقی کرکره فلزی، دیگر از پارچه در شکل و طرح‌های متنوع نیست. همچنین یکی دیگر از تفاوت‌های پرده برقی کرکره فلزی نسبت به سایر مدل‌های پرده برقی (Electric blinds) در این است که این محصول به سادگی قابل تمیز شدن می‌باشد و دیگر نیازی به این نیست که آنها را باز کنید و در لباسشویی قرار دهید!

انواع پرده برقی کرکره فلزی

شاید با بررسی تصاویر پرده برقی کرکره فلزی، بر این باور باشید که صرفا یک نوع پرده برقی کرکره فلزی داریم و اما این در حالی می‌باشد که مدل‌های متنوعی از پرده برقی کرکره فلزی وجود دارند که شما می‌توانید آنها را تهیه نمایید. لازم به ذکر است که انواع مختلف پرده برقی کرکره فلزی در نوع تیغه این محصول می‌باشد؛ به عبارتی برای جنس تیغه پرده برقی کرکره فلزی، می‌توانید از انواع پرده آلومنیویمی (Aluminum blinds)، پلی کربنات، فولاد، منیزیم، گالوانیزه و... انتخاب نمایید.

با این وجود باید خاطر نشان کرد که نوع تیغه انتخابی می‌تواند براساس دکوراسیون داخلی محیط و همچنین بودجه شما تعیین شود. بنابراین در حین خرید پرده برقی کرکره فلزی، یکی دیگر از مواردی که باید آنرا مشخص نمایید، جنس تیغه پرده برقی کرکره فلزی می‌باشد.