فیلتر کردن

پرده شید رول برقی

حذف همه

پرده شید رول برقی

(نمایش 0 - 1 محصول از 0)
موردی یافت نشد.

پرده برقی شید رول ، یکی از انواع پرده موتوری محبوب است و با توجه به این پارچه‌ای که دارد، معمولا برای محیط‌های کم نور توصیه می‌شود. به عبارتی پرده شید رول برقی، پرده‌ای است که برخلاف پرده‌های کتان و ضخیم، بافت ریزی دارد و به همین ترتیب برای محیط‌هایی که نور ورودی آنها کم است توصیه می‌شود. از این رو در صورتی که موقعیت جغرافیایی ملک شما به نحوی است که نور ورودی در آن به نسبت محدود می‌باشد، می‌توانید پرده شید رول برقی را انتخاب و خریداری کنید.

توجه داشته باشید که اگر موقعیت ملک شما به نحوی است که میزان زیادی نور وارد محیط می‌شود، بدون شک پرده شید رول برقی گزینه ایده آلی برای شما نخواهد بود. اما اگر به هر دلیلی متمایل به خرید پرده شید رول برقی برای چنین موقعیتی هستید، حتما تاکید می‌کنیم درخواست نوع پرده ضخیم‌تر را ثبت نمایید تا نور ورودی به محیط باعث آزار و اذیت شما نشود.

به همین ترتیب پرده شید رول برقی، یکی از انواع پرده برقی می‌باشد که این روزها در اکثر محیط‌ها نصب می‌شود و می‌تواند تا میزان مشخصی نور را محدود و کنترل کند. لازم به ذکر است که عبارت "Shade" در زبان انگلیسی به معنای «سایه» است و این بدین معناست که با خرید پرده شید رول برقی، نور ورودی به نحوی کنترل می‌شود که سایه آن در محیط دیده خواهد شد. از این رو در حین خرید پرده شید رول برقی حتما به این موضوع مهم توجه داشته باشید.

ویژگی ها

اگر مایل به خرید پرده شید رول برقی هستید، ممکن است برای شما این سؤال ایجاد شود که ویژگی‌های پرده شید رول برقی چیست؟ با تهیه پرده شید رول برقی از فروشگاه ایران پرده، ویژگی‌های متعددی را تجربه خواهید کرد و به همین ترتیب توصیه‌ای که برای شما داریم این است پیش از خرید پرده شید رول برقی، حتما از ویژگی‌های این نوع پرده آشنا شوید؛ در اینصورت می‌توانید به گزینه ایده آل و مطلوب خود برسید. از این رو در ادامه قصد داریم برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های پرده شید رول برقی را نام ببریم و عبارتند از:

 1. محدود کردن نور ورودی به محیط.

 2. قیمت مقرون به صرفه.

 3. کنترل ساده و آسان.

 4. تنوع بالا در طرح و رنگ.

 5. تمیز کردن آسان.

کاربرد (مکان استفاده)

با بررسی تصاویر پرده شید رول برقی ممکن است صرفا برخی از طرح‌ها و رنگ‌های این محصول را مشاهده کنید؛ اما این گونه نیست و پرده شید رول برقی دارای ده‌ها طرح و رنگ مختلف می‌باشد که پیش از خرید این محصول می‌توانید آنها را مشاهده و بررسی کنید. از این رو می‌توان گفت که پرده شید رول برقی برای محیط‌های مختلف با دکوراسیون داخلی متفاوت، مناسب است. بنابراین اگر مایل به تهیه پرده شید رول برقی هستید، بهتر است در ابتدا دکوراسیون داخلی محیط را بررسی نمایید تا گزینه ایده آل را انتخاب نمایید.

از مهم‌ترین کاربردهای پرده شید رول برقی می‌توان به این موارد اشاره کرد: اتاق، پذیرایی، اتاق جلسات، ادارات، مدارس و سازمان‌ها. با این وجود اگر مایل به تهیه پرده شید رول برقی هستید، توصیه می‌کنیم میزان نور ورودی به محیط را به همراه دکوراسیون داخلی محیط بررسی کنید و اگر بنظر شما پرده شید رول برقی، محصول ایده آل بود، می‌توانید آنرا انتخاب و خریداری کنید.

مزایا

مزایای خرید پرده شید رول برقی کدام اند؟ با تهیه پرده شید رول برقی، مزایای متعددی وجود دارند که به شما ارائه می‌شوند. از این رو در ادامه با برخی از مهم‌ترین و البته کاربردی‌ترین مزایای پرده شید رول برقی آشنا خواهید شد.

 1. پرده کنترل از راه دور.

 2. دوام بالا در برابر  نور خورشید.

 3. حفظ حریم خصوص و شخصی.

 4. کنترل نور ورودی به محیط در طول روز.

 5. نصب ساده پرده شید رول برقی.

 6. امکان استفاده در محیط‌هایی مانند استخر و سونا.

 7. زیباسازی محیط.

 8. فرایند ساده تمیز کردن پرده شید رول برقی.

نوع پارچه

همان گونه که در بخش ویژگی‌های پرده شید رول برقی اشاره کردیم، در تهیه پرده شید رول برقی شاهد تنوع بالایی در طرح و رنگ هستیم که شما می‌توانید این پرده را برحسب دکوراسیون داخلی (Interior Design) انتخاب کنید. با این وجود بافت پرده شید رول برقی، بافت ریز است و اما ضخیم نیست! از این رو برحسب دکوراسیون محیطی که قصد خرید پرده شید رول برقی دارید، می‌توانید نوع پارچه را براساس رنگ و طرح انتخاب نمایید.

به همین ترتیب باید خاطر نشان کرد که پرده شید رول برقی صرفا محدود به طرح‌هایی که در بستر اینترنت وجود دارند، نمی‌شود و شما می‌توانید بیشتر میزان شخصی‌سازی را در حین تهیه پرده شید رول برقی اعمال نمایید.

مکانیزم

اصولا ما 3 نوع مکانیزم حرکتی برای پرده‌های برقی داریم و عبارتند از: بالا رو، کنار رو یک طرفه و کنار رو دو طرفه. از این رو مکانیزم حرکتی پرده شید رول برقی چگونه است؟ مکانیزم حرکتی پرده شید رول برقی، به‌صورت «بالا رو» می‌باشد. بنابراین پرده شید رول برقی به سمت پایین باز می‌شود و به سمت بالا جمع می‌شود. به همین ترتیب با تهیه پرده شید رول برقی می‌توانید صرفا با فشردن یک دکمه اقدام به باز کردن آن و با فشردن دکمه دیگر نیز می‌توانید اقدام به جمع کردن آن کنید.

ریموت

برای کنترل ساده پرده شید رول برقی، روش‌های و سیستم‌های کنترلی متعددی ابداع شده اند که امروزه در دسترس عموم هستند. اما این در حالی است که استفاده از سیستم کنترلی ریموت کنترل، یکی از روش‌های پر طرفدار و البته محبوب در میان عموم کاربران پرده شید رول برقی است. با این وجود ریموت کنترل پرده شید رول برقی چیست؟ ریموت کنترل (Remote Control) پرده شید رول برقی، ابزاری ساده و  البته قابل حمل برای باز و بسته کردن این نوع پرده می‌باشد که دارای برد مشخص شده است و شما با فشردن دکمه‌های آن می‌توانید اقدام به باز و بسته کردن پرده کنید.

لازم به ذکر است که پرده شید ریموت دار شما صرفا با یک ریموت کنترل باز و بسته می‌شود و اینگونه نیست که شما بتوانید با ریموت کنترل دیگر اقدام به باز و بسته کردن این نوع پرده کنید. بنابراین ریموت کنترلی که توسط فروشگاه پرده شید رول برقی به شما ارائه می‌گردد، تنها ریموت کنترلی است که شما با استفاده از  آن می‌توانید به مدیریت و کنترل این پرده نمایید. به همین ترتیب توصیه می‌کنیم در حفظ و کنترل این ریموت کنترل دقت نمایید.

اما اگر ریموت کنترل تهیه شده به هر دلیلی خراب و یا گم شود، دیگر پرده شید رول برقی شما قابل کنترل نخواهد بود؟ خیر. جهت تهیه ریموت کنترل دیگر می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان به محل شما اعزام شوند و با انجام بررسی‌های لازم، ریموت کنترل جدید را تنظیم کنند و بتوانید همانند سابق اقدام به مدیریت پرده شید رول برقی نمایید.

انواع موتور

پرده‌های برقی (Electric Blinds)، پرده‌هایی هستند که مجهز به موتور قدرتمندی می‌باشند که شما می‌توانید از طریق سیستم کنترلی تعبیه شده اقدام به مدیریت و کنترل محصول مدنظر خود نمایید. از این رو نقشه متمایز کننده پرده‌های برقی نسبت به پرده‌های سنتی، موتوری است که بر روی آن نصب می‌شود و می‌تواند با قدرت و توانی که دارد، پرده را به سمت بالا و پایین انتقال دهد. به همین ترتیب امروزه شاهد انواع موتور پرده برقی شید (Motorized Shades) هستیم که با خرید پرده شید رول برقی، بر روی محصول شما نصب خواهد شد.

با این وجود امروزه انواع موتور پرده برقی که ساخت کشورهای مختلف هستند، به‌صورت وارداتی به کشور عرضه شده اند که برحسب سیستم کنترلی که شما مدنظرتان است، بر روی محصول شما نصب می‌شوند. اما انواع موتور پرده شید رول برقی کدام اند؟ از مهم‌ترین انواع موتور پرده شید رول برقی می‌توان به این موارد اشاره کرد: موتور گیربکسی، موتور رسیور دار، موتور دو منظوره و موتور بدون رسیور.

شرکت سازنده

با توجه به انواع موتور که در بخش قبلی در خصوص آن توضیحات لازم ارائه گردید، ممکن است برای شما این سوال ایجاد شود که شرکت‌های سازنده موتور پرده شید رول برقی کدام اند؟ تاکنون شرکت‌های متعددی در این زمینه حضور یافته اند که صرفا تعدادی از این شرکت‌ها موفق شده اند محصولات با کیفیت به همراه طول عمر مفید طولانی را ارائه دهند. با این وجود این شرکت‌ها عبارتند از: NICE، NOVO، NORD، DOOYA، RPK، SOMFY، Barzante و A-OK.

شرکت‌های نام برده شده دارای محصولات با کیفیتی هستند که ما در ایران پرده از محصولات این برندها استفاده می‌کنیم.

کشور سازنده (برند)

اما کشورهای سازنده برندهای نام برده شده، کدام اند؟ کشورهای نام برده شده براساس برندهای نام برده شده، عبارتند از: چین، ایتالیا، آلمان و فرانسه که محصولات بسیار با کیفیتی را به بازار جهانی عرضه کرده اند و ما در مجموعه ایران پرده نیز از محصولات کشورهای نام برده شده استفاده می‌کنیم.

نوع سیستم کنترل

پس از آنکه اقدام به انتخاب طرح و رنگ پرده شید رول برقی کردید، اینک نوبت به انتخاب سیستم کنترل پرده شید رول برقی میرسد که نوع پرده موتورایز انتخابی شما نیز بستگی به نوع سیستم کنترلی دارد که قصد انتخاب آنرا دارید. با این وجود در راستای اتوماسیون خانگی (Home Automation) و هوشمند سازی (Smart Shades) خانه‌های امروزی، شاهد سیستم‌های کنترلی هستیم که امروزه در اختیار عموم کاربران قرار دارند و شما عزیزان با استفاده از  این سیستم‌های کنترلی می‌توانید اقدام به مدیریت و کنترل ساده لوازم برقی خانه علی الخصوص پرده شید رول برقی نمایید.

لازم به ذکر می‌باشد که نوع سیستم کنترل، یکی از جوانب بسیار مهم و اصلی در انتخاب پرده شید رول برقی است که شما نیز باید آنها را در نظر بگیرید تا یک محصول ایده آل و البته مطلوب را خریداری نمایید. با این وجود در ادامه قصد داریم تا به برخی از انواع سیستم کنترل پرده شید رول برقی بپردازیم که عبارتند از:

 1. ریموت کنترل.

 2. سیستم پرده‌های خودکار (Automated Blinds).

 3. کیدهای لمسی دیواری.

 4. پل وایفای.

 5. پنل پرده هوشمند.

 6. تاچ پنل.

 7. پرده شید اتوماتیک.

 8. اپلیکیشن مخصوص کنترل.

 9. کنترل از طریق صدا.

نصب

در بخش مزایای پرده شید رول برقی، همانطور که گفته شد، نصب پرده شید رول برقی آسان می‌باشد. اما نصب پرده شید رول برقی همانند سایر لوازم برقی که در خانه دارید، بهتر است توسط کارشناسان انجام شود. چرا؟ یکی از مهم‌ترین دلایل خرابی لوازم برقی که در خانه دارید، نصب نادرست و اشتباه آنها می‌باشد. به همین ترتیب اگر تجربه نصب پرده شید رول برقی را ندارید، بهتر است این پروسه توسط نصاب پرده شید رول برقی صورت گیرد تا در آینده مشکلی برای این محصول رخ ندهد و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

قیمت پرده شید رول برقی

از مهم‌ترین مواردی که در حین خرید پرده شید رول برقی ممکن است برای هر یک از ما سوال شود، قیمت پرده شید رول برقی می‌باشد. اما آیا پرده شید رول برقی دارای قیمت مشخصی می‌باشد؟ بله. اما قیمت مشخص این محصو بستگی به عوامل متعددی دارد که در حین انتخاب و خرید این محصول تاثیر گذار هستند. با این وجود موارد تاثیر گذار در قیمت پرده شید رول برقی، کدام اند؟

 1. پارچه پرده شید رول برقی.

 2. موتور پرده شید رول برقی.

 3. سیستم کنترلی پرده شید رول برقی.

 4. ابعاد پرده شید رول برقی.

این موارد از مهم‌ترین عوامل و موارد در حین خرید پرده شید رول برقی هستند که وقتی این 4 عامل مهم از جانب شما تعیین و مشخص شوند، قیمت برآورد و سپس به شما اعلام خواهد گردید.

خرید پرده شید رول برقی

جهت تهیه و خرید پرده شید رول برقی، براساس طرح، رنگ، سیستم کنترلی و ابعادی که مدنظرتان است، می‌توانید به فروشگاه ایران پرده مراجعه نمایید و محصول مدنظرتان را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج با تیم پشتیبانی ایران پرده تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر می‌باشد که اگر سوالی در خصوص پرده شید رول برقی و یا سایر محصولات دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی ما در ایران پرده استفاده کنید و به پاسخ سوالات خود برسید.

تفاوت شید+ (سایر محصولات قابل مقایسه)

تفاوت اصلی و کلیدی پرده شید رول برقی نسبت به سایر محصولاتی که در این زمینه وجود دارند، این است که پرده شید رول برقی به نحوی طراحی نشده است که بتواند به‌صورت 100 درصدی نور ورودی را در گرم‌ترین روزهای سال محدود کند و صرفا می‌تواند تا 50-60 درصد براساس نوع و رنگ پارچه‌ای که داراست، اقدام به مدیریت و محدود کردن نور ورودی به محیط کند. از این رو مهم‌ترین تفاوت پرده شید رول برقی نسبت به سایر محصولاتی که در این زمینه وجود دارند، میزان کنترل آن نسبت به نور ورودی می‌باشد.

انواع شید

پرده شید رول برقی صرفاٌ یکی از انواع پرده برقی شید می‌باشد و این در حالی است که ما مدل‌های متنوعی از پرده برقی شید را داریم. با این وجود ممکن است برای شما سؤال شود که سایر مدل‌های پرده برقی شید کدام اند؟ پرده شید همان گونه که گفته شد، دارای انواع و مدل‌های متنوعی است که برخی از آنها عبارتند از: پرده برقی شید اسکرین، پرده برقی شید بلک اوت، پرده برقی شید طرح دار، پرده برقی شید طرح چوب، پرده برقی شید گل دار، پرده برقی شید هازان، پرده برقی شید مخمل، پرده برقی شید حریر و تور و...