پرده برقی

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

همه ی پرده های برقی دارای یک موتور قدرتمند هستند که در انتهای ریل قرار می گیرد و سیستم کنترلی آن ها...

به طورکلی پرده برقی به پرده هایی گفته می شود که باز و بسته شدن آن ها توسط ریموت انجام می گیرد.
همه ی پرده های برقی دارای یک موتور قدرتمند هستند که در انتهای ریل قرار می گیرد و سیستم کنترلی آن ها، می تواند بر روی دیوار هم نصب شود.

پرده برقی ها به دو صورت باز و بسته می شوند. برخی از آن ها به صورت عمودی و برخی دیگر به صورت افقی جا به جا می شوند. پرده هایی که به صورت عمودی باز و بسته می شوند معمولا بدون چین هستند و در قسمت بالایی، بخشی برای رول شدن پرده دارند. پرده های برقی افقی، مشابه پرده های چین دار ساده ای است که در اکثر منازل وجود دارد.
پرده برقی افقی، دارای ریلی است که به صورت افقی عمل می کند و گیره های پرده که درون ریل قرار گرفته اند، توسط موتور، جابجا می شوند.

 


موتور پرده های رول از نوع موتورهای تویوبلار می باشد. این موتورها بصورت لوله ای هستند و درون لوله بالایی که پارچه پرده ای به آن وصل می شود قرار می گیرند وبه صورت بالا و پایین رونده کار می کنند و با چرخش موتور به سمت چپ یا راست پرده را بالا و یا پایین می برند و پارچه را به صورت رول بر روی لوله اصلی جمع می کنند.

در پرده های کنار بازشو سیستم ها به دو صورت انجام می گیرند یکی موتور پرده در بالا قرار گرفته و به گوشه ریل وصل می شود و با فرمان به آن باز یا بسته می شود در انواع دیگر موتور پرده به نخی که از ریل آمده وصل می شود و نخ را می چرخاند که این باعث باز یا بسته شدن پرده می شود.

 

مزیت های پرده برقی هوشمند

  1. نصب آسان و سریع بر روی دیوار یا سقف
  2. همراه با هنگر محرک و تمامی یراق آلات نگهدارنده پرده
  3. قابلیت کاربرد ریل با شکل های مختلف تا شعاع خمیدگی 25 سانتیمتر
  4. تحمل وزن 100 کیلوگرم
  5. قابلیت شروع به حرکت فقط با لمس پرده و بدون ریموت
  6. دارای موتور با ابعاد کوچک
  7. همراه رسیور داخلی برای کنترل از طریق ریموت
  8. قابلیت کنترل از طریق سیستم صفحه لمسی
  9. قابلیت حرکت پرده به صورت دستی در زمان قطع برق

 

 

کنترل از طریق ریموت، تلفن و موبایل نیز مانند کنترل سایر تجهیزات در مورد پرده های برقی همه امکان پذیر است. استفاده از چوب پرده های برقی هیچ محدودیتی در انتخاب نوع پرده ها ایجاد نمی کند. پرده های پارچه ای، لوردراپه، بالارو و یا کنار رو هیچکدام در این زمینه محدودیتی ندارند و فقط کافی است موتور مناسب را انتخاب کنید.

 

 

 

 

نظرات

 
   
 
Captcha