معرفی پرده پلیسه

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

پرده پلیسه به پرده های پشت پنجره ای نیز معروف است و دارای دستگیره ای است که...

پرده ی پلیسه پرده ای مدرن است که با انتشار یکنواخت و فیلتراسیون نور در محیط ، فضایی دلنشین را فراهم می  کند. این پرده با رنگ های متنوع برای هر دکوراسیون داخلی قابل استفاده است.

پرده پلیسه به پرده های پشت پنجره ای نیز معروف است و دارای دستگیره ای است که به وسیله آن پرده بالا پایین می شود.

اخیرا استفاده از پنجره های PVC رواج زیادی پیدا کرده است ، این پنجره ها قاب های زیبایی دارند و شاید شما نخواهید قاب آن ها را زیر پرده بپوشانید، پرده پلیسه دستی فقط شیشه را می پوشاند و به شما امکان تنظیم نور دلخواه را می دهد.

از دیگر مزایای این پرده می توان به امکان باز و بسته شدن پنجره بدون بالا و پایین کردن پرده نام برد.

در صورتی که قاب پنجره با سقف مماس است و فضای کافی برای نصب پرده های دیگر وجود ندارد می توانید از پرده پلیسه با کنترل دستی استفاده کنید.

 

ویژگی های پرده پلیسه:

جنس این پرده از پارچه پلی استربوده و 100% قابل شستشو می باشد.

دارای خواص آنتی استاتیک (ضد ذرات گرد و غبار و چربی) و آنتی یو وی (محافظت رنگ در برابر uv اشعه خورشید) می باشد.

قابلیت نصب بر سقف ، دیوار و قاب پنجره دارد

تنوع در انتخاب سیستم که به شما اجازه می دهد نسبت به موقعیت پنجره خود مناسبترین سیستم را از میان سیستم های کنترل دستی ، نخی،  زنجیری و شب و روز انتخاب نمایید.

پوششی مناسب برای پنجره های شیب دار و یا اشکال هندسی مانند ذوزنقه ، دایره ، نیم دایره و... می باشد و قابلیت نصب در شرایط غیرمتعارف را دارد . 

در سیستم کنترل دستی فضای بسیار کمی از محیط اشغال شده و امکان باز و بسته کردن درب و پنجره و پرده را به صورت مستقل خواهید داشت.

این پرده در زمانی کوتاه و به سادگی قابل نصب است.

مناسب فضاهای مسکونی و ویلا ها، فضاهای اداری ، تجاری و بیمارستانی، آشپزخانه ها (به دلیل ویژگی ضد چربی) و اتاق های خواب و همچنین ساختمان های تجاری که با وجود فضاهای بزرگ شیشه ای به جای دیوار ها و سقف لازم است جهت ایجاد محیط کاری ایده آل ، نور و گرمای خورشید را کنترل نمود .

محیط های اداری که رفلکس نور در مانیتور مانع دید کاربر می گردد.

 

 

سیستم پرده پلیسه شب و روز :

پرده های پلیسه شب و روز در واقع دو پرده است که در قالب یک پرده ارائه می گردد . یک پرده که مناسب برای شب بوده و با کشیدن آن به  سمت پایین پوشش کامل ایجاد می شود و با جابجا کردن آن به سمت بالا ، پرده مناسب برای روز ، نور و دید مناسب برای روز را فراهم می  کند. هر کدام از پرده های  روز و یا شب با قابلیت انعطاف بالای این پرده می توانند در موقعیت دلخواه قرار گیرند.

موارد استفاده ازپرده های روز و شب متنوع بوده و استفاده از آن در دفاتر کار و هتل ها بسیار رایج است.

 

 

نظرات

 
   
 
Captcha